Orimpex Tekstil

Bebek ve çocuk giyim koleksiyonumuz, şık tulumlar ve pantolonlardan havalı pijama ve elbiselere kadar her yaştan çocuğun giymekten hoşlanacağı oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Organik pamuktan üretilen giyslerimiz bebekler ve çocuklar için yumuşak ve pürüzsüz bir deneyim sunarken, sert kimyasallar sebebiyle oluşan döküntü ve tahrişlerin de önüne geçmektedir. Canlı renkler, eğlenceli ve havalı baskılar, temel / klasik stiller ve daha fazlası... Aradığınız her tarzı bebek ve çocuk giyim ağımızda bulabilir ve kendi koleksiyonunuz için talepte bulunabilirsiniz.


Orimpex Tekstil

Sürdürülebilir, şık, sert kimyasallar içermeyen, son derece rahat, çevre dostu, modaya uygun, organik ve çarpıcı, doğal ve eşsiz... Tamamen organik ve sürdürülebilir olmasının yanında; trendy, modern ve tarz kadın giyim parçalarımızla, sürdürülebilir olmak için stilden ödün vermeniz gerekmediğini kanıtlıyoruz. Organik pamuk ve tencelin haricinde, bambu liflerinden de giyim ürünleri yaratıyoruz. Şık elbiseler, basic tişörtler, klasik etekler, tarz  gömlekler, modaya uygun parçalar ve daha fazlası ... Orimpex Kadın Modası giyim hattında, her zevke ve her ihtiyaca yönelik seçenek sizleri bekliyor.

Orimpex Tekstil

Erkek modası giyim hattımızda, her yaştan erkeğin zevkine uygun, şık ve sürdürülebilir parçalardan oluşan geniş bir yelpaze sizleri bekliyor. Şık pantolonlar, sportif kapşonlular, tarz tişörtler, klasik kazaklar ve daha fazlası... Kendi koleksiyonunuzda görmeyi arzu ettiğiniz her tarz erkek modası ürünlerimizde beğeninize sunuluyor. Ekstra şık olmanın yanında; organik pamuktan, tensel ve bambudan üretilen erkek giyim ürünlerimiz sizlere sürdürülebilirlik de vaat ediyor. Eğer kendi giyim hattınız için aradığınız, hem stil hem de çevreci çözümler ise, cevabınız Orimpex!

 

İLETİŞİM

Orimpex Tekstil

Orimpex Organic Textiles

AOSB 10040 sok No:28

Çiğli - İZMİR / TURKEY

+90 0( 232 ) 431 02 76

info@orimpex.com.tr

ADINIZ *
TELEFON *
EPOSTA *
ADRES *
ÜLKE *
MESAJ *
Bizi sosyal medyada takip edin